اطلاعیه مهم و فوری

مشتریان گرامی با توجه به الزام احراز هویت مشتریان محترم به اطلاع می رساند قسمت بارگذاری مدارک هویتی در پنل مشتری راه اندازی شده است و مشتریان محترم تا ۱۵ شهریور فرصت ارسال مدارک را دارند و پس ... ادامه مطلب »

31st Aug 2019
آغاز تخفیفات نوروز ۱۳۹۸ هاستینگ

      با عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو ، و نوروز ۱۳۹۸ به اطلاع کلیه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی می رساند ، با توجه به تحولات اقتصادی پیش آماده در سالی که گذشت ، سخت ترین شرایط ... ادامه مطلب »

16th Mar 2019
تخفیف های تابستانی واحد هاستینگ

ضمن آرزوی تابستانی جذاب و پر از خوشی برای شما کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت ، به اطلاع شما می رساند ، کارن آی تی در نظر دارد در ایام تابستان شرایطی را برای وبمستران گرامی فراهم آورده تا ... ادامه مطلب »

23rd Jun 2018
تخفیف های واحد هاستینگ

واحد هاستینگ اعلام تخفیف های ارایه شده در جشنواره نوروزی ۱۳۹۷ : سرویس میزبانی سی پنل خارج : کد تخفیف : host25 تاریخ برگزاری : ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۶ لغایت ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ میزان تخفیف : ۲۵ درصد ... ادامه مطلب »

20th Mar 2018
انجمن کارن آی تی افتتاح شد

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان، به قولمان عمل کردیم و انجمن کارن آی تی از امروز به صورت رسمی افتتاح شد! قرار است این محل مکانی برای گفتگو بین ما و شما عزیزان باشد. اگر تا پیش از این از ... ادامه مطلب »

20th Jan 2018
تعيين هويت دو مرحله اي

با سلام
کارن آی تی حهت بالا بردن امنیت کاربران گرامی رمز یکبار مصرف را فعال نموده است و شما هم اکنون می توانید با مراجعه به پرفایل کاربری قسمت تنظیمات امنیتی این امکان را فعال کنید

5th Dec 2017
گفتگوی آنلاین

کاربران گرامی
بنا به دستور مدیریت گفتگوی آنلاین غیر فعال شد و تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند 

 

19th Nov 2017