اطلاعیه مهم و فوری

مشتریان گرامی با توجه به الزام احراز هویت مشتریان محترم به اطلاع می رساند قسمت بارگذاری مدارک هویتی در پنل مشتری راه اندازی شده است و مشتریان محترم تا ۱۵ شهریور فرصت ارسال مدارک را دارند و پس ... ادامه مطلب »

31st Aug 2019
آغاز تخفیفات نوروز ۱۳۹۸ هاستینگ

      با عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو ، و نوروز ۱۳۹۸ به اطلاع کلیه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی می رساند ، با توجه به تحولات اقتصادی پیش آماده در سالی که گذشت ، سخت ترین شرایط ... ادامه مطلب »

16th Mar 2019
تخفیف های تابستانی واحد هاستینگ

ضمن آرزوی تابستانی جذاب و پر از خوشی برای شما کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت ، به اطلاع شما می رساند ، کارن آی تی در نظر دارد در ایام تابستان شرایطی را برای وبمستران گرامی فراهم آورده تا ... ادامه مطلب »

23rd Jun 2018
تخفیف های واحد هاستینگ

واحد هاستینگ اعلام تخفیف های ارایه شده در جشنواره نوروزی ۱۳۹۷ : سرویس میزبانی سی پنل خارج : کد تخفیف : host25 تاریخ برگزاری : ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۶ لغایت ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ میزان تخفیف : ۲۵ درصد ... ادامه مطلب »

20th Mar 2018
انجمن کارن آی تی افتتاح شد

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان، به قولمان عمل کردیم و انجمن کارن آی تی از امروز به صورت رسمی افتتاح شد! قرار است این محل مکانی برای گفتگو بین ما و شما عزیزان باشد. اگر تا پیش از این از ... ادامه مطلب »

20th Jan 2018
گفتگوی آنلاین

کاربران گرامی
بنا به دستور مدیریت گفتگوی آنلاین غیر فعال شد و تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند 

 

19th Nov 2017